Новий сезон театру “ГаРмИдЕр” стартує відкритою вечіркою “Проти вітру”!

У свою 17-у осінь колектив театру “ГаРмИдЕр” входить із новим візуальним стилем та презентацією мистецького фотопроєкту “Проти вітру”.

Запрошуємо вас побачити це першими та відсвяткувати старт нового, 17-го, театрального сезону разом із гармидерівцями на відкритій вечірці, де будуть сюрпризи, поезія та музика від Євгена Манна, Ігоря Михалевича, Ніни Ігнатової.

Чекаємо у п’ятницю, 11 вересня, о 19:00 у “Гармидер ангар-stage”.

2020 року “ГаРмИдЕр” перейшов у наступний етап свого розвитку, ставши незалежним театром і оселившись у власному мистецькому просторі “Гармидер ангар-stage”. Із цієї нагоди співорганізатор та актор театру Павло Порицький у співтворчості зі шрифтовим дизайнером Кирилом Ткачовим оновили логотип та айдентику театру.

Однак поруч із новими можливостями колектив отримав і нові випробовування. Ні для кого не секрет, що в час пандемії театри виявилися одними з найбільш вразливих. Однак, ми впевнені, що справжнє мистецтво запрограмоване на безперервний рух, і замість “перечекаймо складні часи”, ми кажемо собі — “знайдімо можливість творити і ділитися цим із нашим глядачем”.

Ми відчуваємо, що цей театральний сезон буде особливим і непростим, але ми налаштовані йти до вас, наші глядачі. Для того, щоб поділитися з вами своїм станом, ми створили концептуальний фотопроєкт “Проти вітру”.

Його автори: координатор та дизайнер проєкту Павло Порицький та фотохудожниця Марійка Марченкова, покажуть вам портрети гармидерівців, сповнені вітру, характерів, харизми і… рішучості.

Ми вирушаємо назустріч новому. Ви з нами?

Вітається вільний стиль одягу в чорно-білих тонах!

PS Не забуваймо про дотримання карантинних вимог