💁‍♂Акція до Дня батька «Тато в темі» (інтерв’ювання татусів Луцька)✌
🎉Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради започатковує марафон до Дня батька

🙀В умовах карантину й неможливості проводити масштабні події та заходи у нашому місті, хочемо, щоб люди не втрачали оптимізму, жили активним соціальним життям, мали можливість ознайомлюватись із цікавим контентом, не забували про важливі цінності.

❤А в День батька хочемо нагадати всім про важливість батька в житті дитини та розвіяти стереотипи щодо участі татусів у процесі виховання дітей💥

📍Відповіді на питання та фото протягом тижня будуть розміщуватися на сайті та Facebook сторінці департаменту, а також у ЗМІ.
📍Ми плануємо взяти інтерв’ю у татусів з різних сфер.

➡Героєм сьогоднішнього дня є Сергій Семенюк, громадський діяч, тато Вікторії, Олени, Давида та Бетті.

1️ Пригадайте смішний епізод батьківства.

Смішних епізодів у моєму житті дуже багато. Але є річ, яка ставить людей у незручне становище і веселить, а саме, коли в мене запитують скільки дітей і який іх вік. Людей приводить у стан нерозуміння, чому моя старша дочка менша за мене на 15 років. Їx вираз обличчя завжди кумедний, а я потім розповідаю, що вона у нас прийомна, адже ми маємо 2 біологічних та двоє прийомних дітей.

2️ Якою була Ваша перша думка після появи дитини?

Коли народилась моя донька Олена, перше, що я подумав: «маленька принцеса», так далі я і називав її. Безперечно, були думки відповідальності, адже бути татом дівчинки – це дуже не просто. Велике захоплення, бо вона має мою кров, в майбутньому може мати мій характер та бути схожою на мене.

❗️ПРОДОВЖЕННЯ В КАРУСЕЛІ➡️❗️