В рамках проекту #ОбладнанняДляПоряткнкуЖиття, БФ Діти Здорові ініціює благодійний якмарок в РЦ Промінь, 7 березня, з 10:00 до 20:00. Виручені кошти підуть на інфузомати в Онкогематологічне відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

ЧОМУ ТАКА ГОСТРА НЕОБХІДНІСТЬ В ІНФУЗОМАТАХ І ЩО ЦЕ?

Це апарат для безперебійної дозованої подачі хіміотерапії.

Уявіть, що замість приладу, що відповідає за точне дозування та швидкість введення ліків сидить мама біля ліжка дитинки і з таймером на телефоні відраховує кількість крапель в хвилину! Ні-ні – це не 19 століття коли тільки-но винайшли ін’єкційну голку і крапельницю, це жахливе сьогодення Онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні! І навіть цей доісторичний метод не був би таким страшним якби ж не факт того, що коли дитина має тяжке захворюванням – їй вливають дуже важкі, а отже все має бути точним до ідеалу. Будь-яка похибка може коштувати надто дорого!

Нас повідомили, що в Онкогематологічному відділенні в наявності є 15 інфузоматів. З них в робочому стані лише 6 шт на всі 20 ліжок відділення! Тобто медичний персонал змушений вибудовувати цілий графік підключення інфузоматів замість того, щоб налаштувати апарат пацієнтам одночасно, що значно ускладнює умови роботи персоналу відділення.

Ціна 1 шт – 60 000 грн. В ідеалі, їх потрібно ще 14 шт! Тобто це 840 000 грн.

Так, сума не мала. Але це ціна якісного і безпечного лікування наших дітей, а чужих їх не буває! З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ МИ ЦЮ СУМУ НАЗБИРАЄМО!

ТОЖ ЗАПРОШУЄМО ВАС НА БЛАГОДІЙНІ ЯРМАРКИ ОРГАНІЗОВАНІ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ІНФУЗОМАТИ.
Перший відбудеться 7.03 в РЦ Промінь з 10:00 до 20:00!

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ:
1. *квіти ручної роботи до 8 березня
*хендмейди вироби
*прикраси для волосся
*картини
*іграшки
*вітальні листівки

2. МК по розпису дерев’яних виробів: тюльпанів, квіточок, листочків, підставок для телефону

3. Лотерейка-передбачення та 3 виграшні місця! Переможця оберемо за допомогою програми random.org

ПРОВЕДІТЬ ГАРНО ЧАС З ВАШИМИ РІДНИМИ І ЗРОБІТЬ ДОБРУ СПРАВУ! ВОНА ВЕРНЕТЬСЯ ВАМ СТОРИЦЕЮ!