Презентуємо нового героя наших онлайн-трансляцій «What If на дроті»!⠀
Богдан Сарнавський (псевдонім “madferit”) – сонграйтер, засновник та лідер рок-гурту «В ультралюстрах», справжній rock-n-roll star 21-го століття 😎🎸

Музичну кар’єру він почав ще з першого класу, коли хлопця віддали на хор. Хор став відправною точкою його становлення як музиканта, адже саме там був заснований перший його гурт – The Suntime. Вже тоді, в свої 15 неповних років Богдан відчув смак сцени у клубах рідного міста Житомира. Одночасно з цим Богдан був учасником вокального квінтету «Black&White». Після цього розпочалися часи активної концертної діяльності на різних платформах Житомира, Львова, Івано-Франківська.

Після розпаду першого гурту у 2017 році автора спіткала творча криза, яка стала поштовхом до створення нового музичного проекту, адже на той момент творчий доробок хлопця складав близько 40 пісень.

“Творчість жива тільки тоді, коли вона для когось. За часів першого гурту мені доводилося багато пісень складати у шухляду, і це мене бентежило. З 2018 року у мене з’явилася гостра потреба грати свої пісні людям. Саме тоді з’явився музичний проект «В ультралюстрах». Я виступав сольно усюди, де тільки можна було і це мені давало сили творити нове. Через рік я зібрав гурт і відчув сили робити рок-н-ролл. Я завжди любив рок-музику – ще в дитинстві мені малому вмикав Metallica і Scorpions мій дядько, виріс я на The Beatles. Зараз я живу так, як хотів все своє життя – запах диму на сценах міських клубів, електрогітари, жар прожекторів. Граючи з моїми хлопцями всього рік, ми вже маємо повну концертну програму з наших пісень! У нас є слухачі, які надихають робити нове. А ще, я б дуже хотів розбити гітару під час нашого концерту. Це ще моя нереалізована мрія” – розповідає Богдан.

📆 30 травня о 19:00 на нашій сторінці в Facebook.

На вас чекає теплий акустичний онлайн-концерт, який, сподіваємось, згодом повторимо оффлайн вже в нашому просторі на Високому замку😉