Запрошуємо взяти участь у тренінг-ГРІ «Грошовий потік в Україні» (Cash Flow Ukraine)

Це найсучасніший ігровий тренінг з фінансів, знаменита гра “Cash Flow” Роберта Кіосакі, адаптована під український ринок 2020 року. Практикуйтеся на ігрових грошах, не втрачаючи справжні. Безпечно тестуйте різні інструменти збільшення доходу і капіталу.

Ведучий – Андрій Касянчук – професіональний тренер з Cash Flow, співзасновник компанії Finsovetnik. Директор з продажів. Досвід в інвестиційній діяльності – більше 6 років. Робота в ряді фінансово-консультаційних та інвестиційних компаніях, більше 700 приватних та колегіальних консультацій, для більше ніж 100 інвесторів.

Активно цікавиться тенденціями фінансових ринків, постійно підвищує свою компетентність, відвідуючи навчальні програми. Ряд особистих методик та авторських практичних тренінгів по фінансовій грамотності і лідерству, як для практичних інвесторів, так і для підлітків.

Гра в м. Луцьку – 29.02.2020. Початок о 12:00

ГРА проходить в 4 етапи, кожен з яких триває 1 годину. Після кожного етапу відбувається “зворотний зв’язок”, під час якого учасники діляться набутим досвідом і своїми інсайтами. Загальний час проведення гри (вступна частина, 4 етапи, зворотний зв’язок, рекомендації і підсумки) становить 5-6 годин

Місце проведення – м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 9, PaRtyzan HUB

Для резервування участі Вам необхідно зробити оплату в повному обсязі на карту:

5363542307818345 (Касянчук Андрій Анатолійович)

Запис на гру @KasyanchukAndrew

Вартість – 500 грн

Чекаємо на Вас!