Запрошуємо тебе та твою кохану людину (чоловіка/дружину/подругу/друга, з ким тобі добре і радісно) прокачати фінансові скіли на тренінг-грі cashflow для пар.

Сashflow («грошовий потік», «життєвий капітал») – це імітація твоїх реальних можливостей та паралельно навчання фінансовій грамотності, партнерству та взаємодії, правильному аналізу ризиків, які необхідні під час прийняття важливих життєвих рішень. Це гра, яка змінює мислення та закладає в підсвідомість навики, які можуть формувати пасивний дохід у твоєму реальному житті та вмінню продавати себе дорого.
Cashflow звертає увагу на стереотипи та психологічні блоки щодо грошей, фінансові помилки та проблеми у комунікації з людьми.

Але стоп! Усвідомлення помилок це добре, але наша мета, щоб кожен знайшов для себе власну стратегію успіху не тільки у фінансах, а у всіх сферах життя. Тому гра немає протипоказань, вона підходить усім, хто готовий стати заможними!

Кількість місці: 10 гравців.

Ведуча-коуч:
Maiko Marina, людина, яка за 1,5 останніх роки кардинально змінила напрямок діяльності, з арт-директора відомих закладів
(First cafe, Zagorod, Gosti) перекваліфікувалась в фінансового тренера та консультанта, за останній рік сформувала пасивний дохід, що перевищує активний дохід в 3,5 раза, збільшила кількість вільного часу на 30%. Веде власний блог на інтернет-порталі Волинські новини та розпочала власний телевізійний проект moneylove на 12-му каналі.

Реєстрація: http://bit.ly/2ujjbya
Вартість: 450 грн з людини. Заплановано перерву на каву/чай.
Дата: 15 лютого, 11:00
Локація: офіс PRO Business HUB Луцьк, вул. Набережна 42, 3й поверх.
Оплата:
ПриватБанк: 5168 7422 0115 4816
Монобанк: 5375411403182988
(отримувач — Анастасія Кривеха (Anastasiia Kryvekha).
Контактний телефон: 093 701 66 37.

Участь у заході підтверджуємо після реєстрації та оплати!

Дизайн афіші: Be Designer School