Освітній процес трансформується щодня. До нового навчального року викладачі готують змішані онлайн- та офлайн-програми, а частина навчальних закладів повністю переходять на дистанційне навчання.

Це вимагає нових інструментів для залучення студентів у освітній процес: потрібні заняття і оточення, які мотивують вчитися. Між учнем та системою повинен відбуватись інтерактивний діалог, пояснення нових тем, повторення і закріплення матеріалу.

Сучасній освіті – сучасні методи! Час використовувати онлайн-ігри.

У 2011 році Microsoft створив рішення, яке працює і вдосконалюється відповідно до запитів сучасних учнів – Minecraft: Education Edition, адаптовану всесвітньо відому гру. Її особливість у тому, що викладач може створювати віртуальний світ, використовуючи власні методи ведення уроку. У просторі гри студенти можуть працювати над спільними проектами у віртуальному класі, будувати, планувати, вчитися і спілкуватися в чаті. Спільна робота в Minecraft: Education Edition розширює для студентів можливості розвитку навичок спілкування та вирішення проблем, а соціальна взаємодія робить гру чудовим освітнім середовищем.

Про те, як використовувати можливості гри у освітньому процесі 8 вересня на вебінарі «Цікава онлайн-освіта із Minecraft» розкажуть спеціалісти Microsoft в освіті – Україна.

Програма вебінару:
– Освіта з Minecraft: з чого почати?
– Цінності Minecraft в освіті
– Феномено-орієнтовані уроки з використання освітньої версії Minecraft
– Практичні кейси та результати впровадження

Спікери вебінару:
Ніна Кутузова – координатор освітніх програм, Microsoft Ukraine
Анна Величко – MIE Expert (вчитель-експерт Microsoft)

Дата і час:
8 вересня 2020 року
15:00 – 16:30

* Участь у вебінарі безкоштовна. Реєструйтеся за посиланням>>> https://bit.ly/2DtAvEZ
* Посилання на вебінар ви отримаєте одразу після реєстрації.