🏆Запрошуємо по-особливому відсвяткувати День Батька в Україні /21 червня, щороку третя неділя червня/, прийнявши участь в унікальних змаганнях для татусів “Супертато. Перегони на човнах

7 унікальних переваг для учасників змагань:

✨Змагання не спортивні, а для любительських, в першу чергу це незабутній час із своєю дитиною та спільна пригода))
✨В човні будуть 2-є, тато і дитина. Всі засоби безпеки ми звичайно врахували:)
✨ Дружина, друзі та родичі на березі, зовсім поруч, будуть знімати цю подію на відео для Вашого сімейного архіву…
✨Також на локації буде наш власний професійний фотограф, який зафіксує всі радісні моменти свята.
✨Кожен з 30-ти учасників буде переможцем і гарантовано отримає пам’ятний сертифікат учасника, брендові магніти, морозиво та інші цінні призи.
✨Це можливість долучитися до популяризації активного батьківства, зробивши крутий пост в соцмережах з хештегами #ДеньБатькаЛуцьк #БАТЬКО247 #ДЕНЬБАТЬКА
✨Це можливість, стати за декілька хвилин в очах своєї дитини супергероєм і подарувати дитині яскравий спогад на все життя.

Все, що потрібно зробити для участі, це зареєструватися за посиланням, а також сплатити символічний благодійний внесок у сумі 50 грн., які будуть використані на благодійні цілі.

✨Початок змагань о 11.00
✨Закінчення змагань і урочисте нагородження учасників о 14.00(орієнтовно, залежить від кількості учасників і технічого обслуговування)

🚀 Посилання для реєстрації

❤️Шановні дружини, мами! У Вас є особлива можливість, зробити для своїх чоловіків крутий подарунок. Саме такі моменти діти і татусі залишають в своїй пам’яті на все життя.

🤔🌟Якщо в силу різних причин, Ви не зможете бути з нами, обов’язково зробіть щось особливе для своїх татусів в родинному колі. Привітайте подарунком, скажіть слова вдячності, згадайте історію, де спільний час з батьком, мав особливий вплив, ну і звичайно, приготуйте щось смачненьке:)

🚀 Реєструйтесь

🚀 До-зустрічі!!!