27 червня сучасному альтернативному інтеграційному мистецькому простору «

» виповнюється 1 рік!

Саме 27 червня 2019 року команда ГАS здобула перемогу на конкурсі Lutsk Challenge Awards та розпочала реновацію старого ангару в сучасний простір. Рік дружби, рік співТворення та крутих подій, рік гостей та тусовок, рік домашнього тепла.

Отож, ми не будемо святкувати гучно і пафосно. АЛЕ! Ми зробимо все, щоб створити цього дня затишок та домашню атмосферу і розділити її з вами!

Зауважимо, що вхід на день народження вільний! АЛЕ! В ангар можна буде потрапити почергово, не створюючи натовпу, адже ми турбуємося про ваше здоров’я! Поки ви чекатимете можливості потрапити всередину, щоб розділити з нами вітальний дрінк, смаколики та інші домашні приємнощі –обіцяємо дещо й на відкритому просторі. Вулиця Залізнична цього дня буде особливо колоритною.

Святкування розпочнемо о 18:00 і завершимо о 21:00. Офіційної програми не буде, тому можете запізнюватися (не віримо своїм рукам та пальцям, що таке пишемо)).

Із вас:
– гарний настрій, вітання, подарунки (є навіть WishList за усіма традиціями таких святкувань);
– дрес-код – маска індивідуального захисту (вечірні сукні не обов’язкові), атмосфера домашня, тому можете підібрати свій лук під «святкування вдома»

З нас:
– щира домашня атмосфера;
– особливі пригощання;
– яскраві фото;
– домашній кінотеатр;
– сюрпризи та імпровізації.

Де: ГАS, вул.Залізнична, 9
Коли: 27 червня (субота), 18:00 – 21:00

Приходьте розділити з нами свято! Буде тепло і затишно!