Дати поїздки з 21 по 26 липня
Живемо в затишному готелі в центрі міста.

21 липня. Приїзд, знайомство, заселення у готель

22 липня зранку виїжджаємо у Дубно. Дорогою оглянемо таємничий Тараканівський форт, побудований царською Росією в кінці XIX ст. для захисту західних кордонів імперії. Сотні метрів підземель з безліччю казематів, грандіозних земляних і бетонних фортифікацій.Дубно. Стіни і башти Дубнівського замку були свідками бурхливих подій першої половини 17 ст., які описав Микола Гоголь у повісті «Тарас Бульба». А геніальний польський поет-романтик Юліуш Словацький присвятив поетичні рядки річці Іква, на берегах якої понад 900 років тому зародилося місто Дубно.
Обід. Повертаємося до Луцька.

Пішохідна екскурсія Луцьком – захоплююча подорож в історію міста з більш ніж 900-річною історією. Обов’язково відвідаємо замок Люберта ХІV ст. (зображений на купюрі 200 грн.), костел св.Петра і Св.Павла 17 ст., майстерню талановитого скульптора Миколи Голованя ( «Будиночок з привидами»), православну церкву Покрова 15 ст., музей-аптеку 19 ст., колишню німецьку кірху, колишню єврейську синагогу 17 ст. і багато іншого
Опісля вирушимо у легендарну кав’ярню «Золотий дукат» щоб почути дивовижну історію кохання молодої дівчини Естери, а ще спробувати «Розалінкі» (тістечко за старовинним рецептом 19 ст. італійського кондитера Чезаро Розаліні) і «Гарячу смолу».

23 липня.
Зимно. Недалеко від Володимира-Волинського, на мальовничому березі річки Луга розкинулося крихітне село Зимно, яке протягом століть було зимовою резиденцією волинських князів. Сучасний комплекс Зимненського Свято-Горського Свято-Успенського Ставропігійного монастиря – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду, коли християнство прийшло на Волинь.
Окрасою монастиря є Успенська церква, побудована в 1495 році, і в якій знаходиться Чудотворна ікона Зимненської Божої матері. За легендою саме цією іконою благословили київського князя Володимира Великого на шлюб із грецькою царівною Анною.
Переїзд у Володимир-Волинський. Назва цього міста тісно пов’язана з ім’ям київського князя рівноапостольного Володимира Святославовича, якого народ називав Великим, Святим, Красним Сонечком і який був ініціатором введення християнства на Русі. Починаючи з «Повісті времінних літ», Володимир згадується в письмових документах 105 разів! Вулиці стольного міста Галицько-Волинського князівства пам’ятають Данила Романовича Галицького, його рідного брата волинського князя Василька Романовича, Нестора-літописця і багатьох інших …У цьому місті нас чекає також зустріч з українським генієм, всесвітньо відомим майстром, українським Фаберже» – Анатоліем Бойко. Дізнаємося про секрети його майстерності, адже він винайшов понад 17 унікалтних авторських технік, які ніхто поки не може повторити!

24 липня. Їдемо до Острогу, Пересопниці та у тунель кохання! 🙂Острог – «родове гніздо» найбагатших і найвпливовіших українських князів Острозьких, місто, яке упродовж кількох століть називали Волинськими Афінами. Відвідаємо унікальний замок (XIV ст.), Богоявленський собор – церкву-усипальницю князівського роду (XV ст.) Національний університет Острозька Академія: головний корпус у будівлі колишнього монастиря ченців капуцинів. Пам’ятник князям Острозьким.
Обід.
Пересопниця. Музей Пересопницького Євангелія – ​​української Першокниги. На Пересопницькому Євангелії
приймають присягу Президенти України. Пересопниця – знак самобутності народу, його духовного розвитку і творчого початку.
По дорозі – Тунель кохання (Клевань). Відвідування одного з найбільш популярних і романтичних місць у Західній Україні. Арка з дерев уздовж залізничної лінії навіває легенди про любов, що і дало назву цій пам’ятці природи.

25 липня.
Пропонуємо відвідати дивовижний куточок української природи, який надихнув геніальну українську поетесу Лесю Українку на створення найталановитіших творів, таких, як всесвітньо відома «Лісова пісня». У експозиції музею і в двох будиночках садиби, де проживала родина Косачів, зібрані матеріали та особисті речі, що розповідають про життя і творчість геніальної української поетеси Лесі Українки.Виїзд до Шацького національного природного парку.
Прибуття на озеро Світязь, екскурсія по Шацькому національному природному парку: озеро Світязь –
Найглибше озеро України, озера Люцимир і Перемут, Піщанські озера..
Чудовим завершенням знайомства з Шацькими озерами буде пікнік на березі Піщаного озера. Ми зможемо
не тільки насолодитися стравами, приготованими з дарів озер і лісів регіону, але і послухаємо волинських народних пісень .

Вартість програми з проживанням у двомісних номерах – 8000 грн
Включено: проживання зі сніданками, все екскурсійне обслуговування, оренда автобуса, все вхідні квитки, обід-пікнік на Шацьких озерах, система радіо-гідів
Не включено: дорога до Луцька, обіди та вечері, особисті витрати, факультативні розваги.

Організатор