У вівторок, 10 березня, о 13 год у великому залі кінотеатру «Промінь» відбудеться безкоштовний показ документального фільму «Кобзар» від кінокомпанії “Продакшн №1”.

Кінопоказ організовує Громадянський Рух “СВІДОМІ” у рамках проєкту “Доступний кіно/театр для пенсіонерів”. Його безплатно можуть відвідати усі категорії лучан-пенсіонерів: за віком, інвалідністю, вислугою років, у разі втрати годувальника – за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ.

Для цього необхідно зателефонувати у робочі дні з 10:00 до 18:00 за номером 068-215-70-75 / 099-215-50-75 або заповнити форму реєстрації за наступним посиланням.

«Кобзар. Історія однієї книги» — українська історична документальна драма від кінокомпанії «Продакшн №1», знята на замовлення Державного агентства України з питань кіно режисером Тарасом Ткаченком. Прем’єра фільму відбулася 9 березня 2014 року — день 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Це документальне дослідження історії зажиттєвих видань найвідомішої книги Тараса Шевченка «Кобзар». Це фільм-біографія, персонажем якої виступає не людина, а книга, яка має цілком людську долю. Автори фільму шукають відповіді на такі питання: як складалась доля книги, як «Кобзар» впливав на культуру в контексті світової історії, історії автора та історій звичайних людей.

Фільм «Кобзар» науковці назвали найближчим до історичної правди.