У вівторок, 03 грудня, о 13 год в рамках проекту “Доступний кіно/театр для пенсіонерів”, який реалізовує Громадянський Рух “CВІДОМІ” разом із РЦ «Промінь», відбудеться показ документального фільму “Реформація. 500 років потому”.

Кіносеанс безплатно можуть відвідати усі категорії пенсіонерів: за віком, інвалідністю, вислугою років, у разі втрати годувальника – за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ.

ПРИМІТКА. На даний сеанс вхід вільний для усіх категорій населення та вікових груп.

На заходів також відбудеться зустріч з режисером фільму – Сергієм Шараєвським

Для цього необхідно зателефонувати у робочі дні з 10:00 до 18:00 за номером 068-215-70-75 / 099-215-50-75 або заповнити форму реєстрації за наступним посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1hRZJzxeu4Wi0TcL1Q8Owh-F7neof0dCf_mWwB94DR1E

Лучанам покажуть заключну частину фільму, присвячену історії Реформації на теренах Волині.

Чому деякі країни Європи успішніші за інші? Звідки походить демократія, трудова етика, свобода слова та віросповідання? Ці та інші питання луцька продакшн-студія «Правда PRO» досліджувала впродовж цього року.

В ході роботи, кінокоманда працювала у провідних музеях та університетах, взяла інтерв’ю у понад 30-ти спеціалістів з історії, теології та філософії. Відвідала найвідоміші місця Реформації, зокрема в 9-ти країнах світу: Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Чехії, Польщі та інших. Фільм розповість і про те, як протестантизм вкорінився в Україні та хто з відомих князів був його родоначальником на теренах Волині.

Фільм знімали за підтримки Міністерства культури України та Міністерства Закордонних справ України.