Запрошуємо Вас та Ваших колег, інтернів та студентів взяти участь у другому топографічному вебінарі-бесіді проф. В. Вертелецького «ПРОЦЕС ДІАГНОСТИКИ»

короткий огляд вебінару

Який відбудеться 25 червня 2020 року о 15 годині.
Вебінар пройде у форматі діалогу із слухачами, тому при підключенні Вам бажано мати мікрофон.

Для участі необхідно зареєструватися. Тим, хто робив це раніше, ще раз записуватись НЕ ПОТРІБНО. Будь ласка, уважно записуйте адресу Вашої електронної пошти, адже на неї буде вислано лінк для підключення через програму Zoom.
Для перегляду матеріалів усіх попередніх вебінарів (10) і отримання сертифікатів участі в них, будь ласка перейдіть до сайту «Курси і вебінари Clinical Eye Openers». Там Вам необхідно зареєструватись (ці дані будуть використані для створення сертифікату). Кнопка «Сертифікат» з’явиться після того, як Ви переглянете усі матеріали і підтвердите завершення вебінару відповідними кнопками на сайті. Ця процедура існує для кожного з вебінарів (скільки вебінарів, стільки ж і сертифікатів)

Також повідомляємо, що на вебсайті вебінарів розміщено повні матеріали і додатки усіх попередніх вебінарів і тестувань. Там же Ви можете отримати сертифікати за лінком, який появиться після перегляду матеріалів (детальніше в анонсі в додатку).

Звертаємо увагу, що у зв’язку із ПАНДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ ми радимо підключатися ІНДИВІДУАЛЬНО, а не групами.

Подія буде онлайн.