Фестиваль Дванадцятий міжнародний фестиваль кіно для дітей та юнацтва «Крила» в Online начнётся 12 мая 2020 г, 19:00, Online.

«ПРИВІТ, ЄВРОБАЧЕННЯ!»
Жанр: пригоди, мелодрама, музика
В рамках 12-го МКФ «КРИЛА»

Як всім відомо, у зв’язку з нагальною ситуацією більшість визначних подій у всьому світі скасовано. Так і міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», що мав проходити у травні цього року в Роттердамі, перенесли на 2021 рік.
Але – Міжнародний фестиваль кіно для дітей та юнацтва «Крила», який переходить в Онлайн – вирішив підтримати шанувальників цього чудового конкурсу, та показати в мережі 12 травня в 19:00 чудову данську стрічку «Привіт, Євробачення!»

Цей фільм – про здійснення мрії, про перше кохання, про школу – учнів та педагогів, про міжнародний пісенний конкурс, про права дітей. Пригодницька динамічна картина дуже стильна і нікого не залишить байдужим.

Вже 12 та 14 травня в 19:00 можна буде переглянути цей фільм Зазначимо, що придбавши квиток на цей перегляд, кожен глядач стане учасником клубу «Кінофестивалі онлайн» та отримає можливість наступний сеанс фестивального кіно (в червні 2020р.) переглянути безкоштовно, а подальші – на пільгових умовах..

Купити квиток.