Ця подія “must visit” для тих, хто розуміє необхідність якісного діджитал-просування свого бізнесу, хоче бачити реальний результат і не “злити” бюджет.

Перед початком роботи ми часто чули занепокоєння: “Ми налаштували рекламу, але продажів немає, що робити?” “З якої реклами почати, щоб було дешево і багато продажів?”, “Як протестувати нішу і побудувати стратегію поведінки на цьому ринку?”, , “Як покращити і збільшити існуючий трафік?”, “Як менше витрачати і більше заробляти? ”

Ми підготували цей воркшоп, аби розповісти про те, що найбільше бентежитьー як вижати максимум клієнтів із вашої реклами.
На зустрічі вам розкажуть як правильно просувати ваш бізнес у діджитал просторі:
– Про налаштування відслідковування дій користувача на сайті (GoogleAnalytics+calltracking)
– Воронка продажів
– Який інструмент буде актуальним на кожному з етапів (е-mail розсилки, соцмережі, прайс-агрегатори, Google ads, SEO)
– Яких результатів слід очікувати – реальні кейси.

Кому це буде цікаво?
– Власники бізнесу, які вже вийшли у діджитал простір або лише планують
– Майбутні та існуючі власники інтернет-магазинів
– Маркетологи практики
– Менеджери
– Усім, кому цікавий інтернет-маркетинг

Про спікера:
Andrii Siruk більше 12 років у сфері інтернет-маркетингу. Учасник програми RISING STARS від Google. Досвідчений спікер, виступав на заходах в межах України та за кордоном (авторські спеціалізовані семінари для туристичного бізнесу також Lviv Freelance Forum, Lviv eCommerce Forum, Volyn Marketing Hub, West Marketing Forum, West Media Forum та інші). Викладач курсів junior ceo school. Більше 100 відвіданих заходів у сфері інтернет-маркетингу. Досвід роботи з понад 400 клієнтами, близько 350 з них- інтернет-магазини.

Вартість – 400 грн.
Триваліть – 3 год.
Coffe break і гарний настрій гарантовано💣
Реєстрація за посиланням👇🏼
https://cutt.ly/neAk7Id