Продовжуємо серію практичних навчань Волинської жіночої бізнес-спільноти темою “Емоційний інтелект та особисті стратегії соціальної взаємодії в кризовий період”.

Досвідом та знаннями ділитиметься практичний психолог, бізнес-тренер з 15-річним досвідом, тренер міжнародних навчальних програм, командний коуч Інна Банера.

Зустріч відбудеться 13 серпня, з 17:00 по 20:00 у приміщенні Consulting Center, що на вулиці Коперника, 8а, 3 поверх 13 кабінет. Підтвердити участь в першому навчальному занятті 13 серпня просимо, написавши Iryna Kolkovska або ж за номером телефону +38063 982 4940.Тож чекаємо на тебе!

Проект “Розширення економічних можливостей жінок-підприємиць Волині в період пандемії” реалізується громадською організацією Розвиток Волині завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за підтримки Європейського Союзу.Партнер із реалізації проекту – Consulting Сenter.