27-28 червня 2020 року у Луцьку відбудеться щорічний традиційний футзальний турнір – V «Friend’s Futsal Fest 2020».
Friend’s Futsal Fest 2020 – це унікальний футзальний турнір, який збирає найсміливіших відчайдух, котрі не цураються футзалу у розпал літа.

Нагадаємо, що найкращі команди, котрі візьмуть участь у турнірах під егідою АМФВ, отримають подарунки від наших надійних партнерів:

Іnsurancetourservis – страховий туристичний сервіс. Розіграш путівок, найкращі у Луцьку знижки на тури та страхування!
РадиМО – виробник найкращої молочної продукції у Західній Україні. І це саме те, що потрібно спортсменам для міцного здоров’я!
Піцерія Solo – це велика дружня сім’я, що приваблює затишком, гарним обслуговуванням та смачними стравами, приготовленими з любов’ю та якісних продуктів.
Штаб канцелярії – надійний постачальник канцелярії у Луцьку.
football.lutsk.ua – найкращий футбольний магазин Луцька повністю забезпечить вас спортивним екіпіруванням.
Цього року турнір переживе легеньке форматування. Команди будуть розділені на групи по чотири команди, а згодом розіграють нагороди одразу у двох лігах. Матчі будуть проводитися по 15 хвилин «брудного» часу, з чистою останньою хвилиною у обох таймах! Критичним буде 5-й фол.

Єдині старожили Friend’s Futsal Fest мають сказати своє вагоме слово: нев’янучі «електроніки» із двома серцями, роботи Віталія Мамчура, віддані фанати футзалу (котрі були минулоріч четветими) – «ЮрІнновація» (Київ) налаштувалася, як на останній бій . Кияни завжди залишаються у кроці від п’єдесталу, цього ж року мають шикарну нагоду на нього піднятися!

Заявковий період триватиме до 22 червня!
Детальніше 0661877050.
А ти подав заявку?
Детальніше – http://amfv.com.ua/news/?id=724