23 квітня компанія PRO Business HUB організовує четверту зустріч світового руху Fuckup Nights. Вона відбудеться 23 квітня о 18:30 в місці, яке ми повідомимо ближче до події 🙂

На четверту факаперську тусовку Fuckup Nights ми збираємося, щоб послухати історії власників бізнесу та керівників компаній, адже саме вони можуть поділитися реальними кейсами, які допомогли побудувати сильні та потужні бренди, відомі в Україні та поза її кордонами.

Ця подія важлива, оскільки Fuckup Nights є місцем, де можна обмінятися досвідом, почути фахову думку професіоналів та надихнутися на нові проєкти.

Зазвичай, наші учасники, це представники малого бізнесу: хтось тільки розвиває власну справу, а деякі вже мають певні досягнення і прагнуть рухатися далі. Тому досвід та історії спікерів можуть допомогти молодим підприємцям краще зрозуміти можливості та перешкоди, що зустрічатимуться на шляху розвитку свого бізнесу.

Спікерів оголосимо згодом 🙂

Як потрапити на подію?

1.Зареєструватися: http://bit.ly/2TroBAN
2. Оплатити участь:
Ціна квитка:
«Самотній факапер» – 300 грн (1 квиток)
«Не дуже самотній факапер» – 550 грн (2 квитка);
«Втрьох факапити веселіше» – 850 грн (3 квитка)
«Команда факапних рішень» – 1000 грн (4 квитки)


3. Прийти 27 лютого на Fuckup Nights Lutsk vol.III

👉 Як все буде відбуватися?
Ми віримо в те, що коли люди об’єднуються – вони мають неймовірну силу. Силу для змін і творчості. Fuckup Nights – це тусовка і подія, яка об’єднує. Фотозвіт з попередньої Fuckup Nights Lutsk vol.1 можна подивитися тут – http://bit.ly/2r9FBzZ

В четвер, 23 квітня, вона об’єднає 4 спікери, які розкажуть історії про свої професійні та життєві фейли. А ще зблизить між собою слухачів та у неформальній обстановці дозволить обмінятися досвідом.

Кожен з виступаючих матиме 30 хвилин на свою розповідь, опісля якої відбудеться блок “Запитання-відповідь”.
***
Що таке Fuckup Nights?
Це світовий рух, в якому підприємці та менеджери компаній, загалом – представники бізнесу з різних сфер, діляться своїм невдалим досвідом, здобутим в реалізації своєї справи. Але розповідаючи про невдачі, спікери діляться також і своїми висновками, які в результаті призвели до успіху.