Вже втретє в Луцьку компанія PRO Business HUB організовує зустріч світового руху Fuckup Nights. Вона відбудеться 27 лютого о 18:30 в Passage Interdit.

На третю факаперську тусовку Fuckup Nights ми збираємося, щоб послухати історії власників бізнесу та керівників компаній, адже саме вони можуть поділитися реальними кейсами, які допомогли побудувати сильні та потужні бренди, відомі в Україні та поза її кордонами.

Ця подія важлива, оскільки Fuckup Nights є місцем, де можна обмінятися досвідом, почути фахову думку професіоналів та надихнутися на нові проєкти.

Зазвичай, наші учасники, це представники малого бізнесу: хтось тільки розвиває власну справу, а деякі вже мають певні досягнення і прагнуть рухатися далі. Тому досвід та історії спікерів можуть допомогти молодим підприємцям краще зрозуміти можливості та перешкоди, що зустрічатимуться на шляху розвитку свого бізнесу.

Список спікерів оголосимо згодом.

Як потрапити на подію?

1.Зареєструватися: за посиланням
2. Оплатити участь:
Ціна квитка:
«Самотній факапер» – 300 грн (1 квиток)
«Не дуже самотній факапер» – 550 грн (2 квитка);
«Втрьох факапити веселіше» – 850 грн (3 квитка)
«Команда факапних рішень» – 1000 грн (4 квитки)
ПриватБанк: 5168 7422 0115 4816
Монобанк: 5375411403182988
(отримувач — Анастасія Кривеха).
3. Прийти 27 лютого на Fuckup Nights Lutsk vol.III

👉 Як все буде відбуватися?
Ми віримо в те, що коли люди об’єднуються – вони мають неймовірну силу. Силу для змін і творчості. Fuckup Nights – це тусовка і подія, яка об’єднує. Фотозвіт з попередньої Fuckup Nights Lutsk vol.1 можна подивитися тут – http://bit.ly/2r9FBzZ

В четвер, 27 лютого, вона об’єднає 4 спікери, які розкажуть історії про свої професійні та життєві фейли. А ще зблизить між собою слухачів та у неформальній обстановці дозволить обмінятися досвідом.

Кожен з виступаючих матиме 20 хвилин на свою розповідь, опісля якої відбудеться блок “Запитання-відповідь”.
***
Що таке Fuckup Nights?
Це світовий рух, в якому підприємці та менеджери компаній, загалом – представники бізнесу з різних сфер, діляться своїм невдалим досвідом, здобутим в реалізації своєї справи. Але розповідаючи про невдачі, спікери діляться також і своїми висновками, які в результаті призвели до успіху.