Пандемія коронавірусу похитнула наш емоційний та психічний стан, перевернула життя з ніг на голову та, по факту і без нашого на те бажання, змінила чи апгрейднула бізнес. Хтось перейшов в онлайн, а когось звільнили.

Зустрічі Fuckup Nights в Луцьку – це дружня атмосфера, яку в онлайн важко передати. Тому ми відмінили квітневу подію і переносимо її на 25 червня.

На четверту факаперську тусовку Fuckup Nights ми збираємося, щоб послухати історії власників бізнесу та керівників компаній, адже саме вони можуть поділитися реальними кейсами, які допомогли побудувати сильні та потужні бренди, відомі в Україні та поза її кордонами.

Ця подія важлива, оскільки Fuckup Nights є місцем, де можна обмінятися досвідом, почути фахову думку професіоналів та надихнутися на нові проєкти.

Зазвичай, наші учасники, це представники малого бізнесу: хтось тільки розвиває власну справу, а деякі вже мають певні досягнення і прагнуть рухатися далі. Тому досвід та історії спікерів можуть допомогти молодим підприємцям краще зрозуміти можливості та перешкоди, що зустрічатимуться на шляху розвитку свого бізнесу. Особливо в цей час.

PRO Business HUB є офіційним представником світового руху Fuckup Nights у Луцьку.

Захід організовується для активних підприємців, бізнесменів, креативних особистостей, які розвивають себе та свої проєкти.

Філософія Fuckup Nights полягає у тому, що ділитися провалами та факапами можна і потрібно, бо це не соромно. По-перше, не кожен провал означає кінець життя. Це досвід, і це важливо. По-друге, ваша історія може надихнути/вразити/підтримати чи підбадьорити людей. Тому запрошуємо вас ділитися історіями та різним (у кого який є) досвідом.

25 червня о 18:30 в ГаРмИдЕр ангар-stage (вул. Залізнична, 9)

Спікери:
1. Рустам Ергешов і Володимир Пасяка, співзасновники фестивалю Faine Misto festival / Фестиваль Файне Місто
2. Ірина Дищаковська, co founder smm агенції DeTam, блогерка


Як потрапити на подію?

1. Зареєструватися
2. Оплатити участь:
Ціна квитка:
«Самотній факапер» – 300 грн (1 квиток)
«Не дуже самотній факапер» – 550 грн (2 квитка);
«Втрьох факапити веселіше» – 850 грн (3 квитка)
«Команда факапних рішень» – 1000 грн (4 квитки)

ПриватБанк: 5168 7422 0115 4816
Монобанк: 5375411403182988
(отримувач — Анастасія Кривеха).

3. Прийти 25 червня на Fuckup Nights Lutsk vol.IV

👉 Як все буде відбуватися?
Ми віримо в те, що коли люди об’єднуються – вони мають неймовірну силу. Силу для змін і творчості. Fuckup Nights – це тусовка і подія, яка об’єднує. Фотозвіт з попередньої Fuckup Nights Lutsk vol.1 можна подивитися тут – http://bit.ly/2r9FBzZ

Кожен з виступаючих матиме 30 хвилин на свою розповідь, опісля якої відбудеться блок “Запитання-відповідь”.

***
Що таке Fuckup Nights?
Це світовий рух, в якому підприємці та менеджери компаній, загалом – представники бізнесу з різних сфер, діляться своїм невдалим досвідом, здобутим в реалізації своєї справи. Але розповідаючи про невдачі, спікери діляться також і своїми висновками, які в результаті призвели до успіху.