4 лютого 2020 року виповнюється 45 років від початку творчої діяльності на ниві рідного слова Євгена Яковича Хотимчука – відомого українського журналіста, письменника. У доробку літератора – 13 художніх, публіцистичних книг. А першою „ластівкою” на творчому шляху була, видана 1989 року спільно з Володимиром Лисом книга серії „Перша книга прозаїка” видавництва „Молодь”. Тоді Володимир Лис запропонував дебютну повість „Там, за порогом”, а Євген Хотимчук прийшов до читача з циклом оповідань „Батькова хата”. Ця книжка з присвятою обох авторів є в фондах Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Розпочинав роботу в редакції газети „Радянська Волинь” на посаді кореспондента. Був відповідальним секретарем Волинської журналістської організації, працював у партійних органах. Заснував і продовжує редагувати газету „Вісник і К°” – на сьогодні найбільш тиражне видання на Волині і поза її межами. Виплекав плеяду журналістів, які завдячують Євгенові Яковичу своїм становленням на професійному поприщі.

Модератор зустрічі – Володимир Карпук, знаний на Волині політик та інтелектуал, депутат Верховної Ради України 2-х скликань. Передбачається участь у зустрічі письменників Сергія Цюриця, Віктора Вербича, журналістів Галини Світліковської, Раїси Козачук, а також друзів письменника – С.Іванова, А.Гіля. Улюблені пісні Євгена Яковича виконає народний артист України Василь Чепелюк. Заслужена артистка України Лариса Зеленова прочитає новели „Солдатка”, „Три головки часнику”.
Контактний телефон: (0332)72-48-46 – приймальня бібліотеки.