Ми знову наповнюємо Луцьк літературою, музикою, мистецтвом та кличемо долучитися до наших заходів🧡🖤

2-4 жовтня відбудеться ІІІ Міжнародний літературний фестиваль “Фронтера”. Ми цьогоріч часто лишаємось наодинці з собою, багато думаємо про те, що довкола, і тих, хто це довкола творив і творить. Карантин змінив наш звичний побут: ми рідше бачимо друзів, не можемо їздити за кордон, але є нагода дослідити рідний край, ми більше часу проводимо в гаджетах, та все ж множимо роздуми.

Учасники #фронтера2020 поділяться з нами своїми історіями, говоритимуть про близькі нам теми, а найголовніше – ми таки знову зустрінемось! Наскільки ж безцінним стало живе спілкування у нинішні часи!

Оголошені учасники ІІІ Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера”:
🔸Мірослав Влеклий,
🔸Артем Полежака,
🔸Яцек Денель,
🔸Дмитро Лазуткін,
🔸Ганна Улюра,
🔸Маріанна Кіяновська,
🔸Софія Андрухович,
🔸Микола Рябчук,
🔸Тетяна Терен,
🔸Андрій Любка,
🔸Остап Сливинський,
🔸Юрій Андрухович,
🔸Яна Орлова,
🔸Богдан Коломійчук
*список оновлюється.

Значна частина зустрічей відбудеться наживо, окремі будуть в форматі прямих включень.

Кожного дня заходи відбуватимуться в одній локації з дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції та обмеженої кількості відвідувачів.

👉Вхід на фестиваль можливий лише за умови попередньої реєстрації (ми зовсім скоро її відкриємо!). Розуміємо, що це викликає незручності, але діємо в неспокійних умовах.

Фестиваль відбудеться за підтримки: Український культурний фонд (онлайн-складова), Луцька міська рада, громадських діячів Роман Бондарук та Богдан Шиба, Konsulat Generalny RP w Łucku.

До зустрічі🤗