Запрошуємо на стартовий захід в рамках одноіменного проекту, для представників усіх ОТГ, які виявили бажання взяти участь у пошуку інструментів та можливостей інвестувати у власний розвиток.

Детальніше про проект.

Окрім детальнішої розповіді про сам проект (коротка презентація та запитання-відповіді), плануємо поговорити на такі теми:

– як громада може самостійно створювати робочі місця в поточних умовах для активізації місцевого економічного життя;

– ключові параметри і показники, які слугують інвесторам (внутрішнім і зовнішнім) сигналом для того, щоб розглянути можливість інвестування в конкретну громаду;

– виклики з якими стикаються громади, залучаючи інвестиції.

Учасники: голови ОТГ, керівники фінансових та економічних відділів органів місцевого самоврядування ОТГ, проектні менеджери ОТГ, експерти з питань децентралізації та місцевого економічного розвитку.

Запрошені гості:
Іван Лукеря, експерт з питань регіонального розвитку.

Євген Шаповалов, експерт з децентралізації та місцевого економічного розвитку, модератор платформи
«Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

Модератори:
Михайло Войтович, директор ТОВ «Світ Громад», керівник проекту «Імпакт-інвестиції в розвиток громади».

Олександр Лісовський, керівник проектів благодійного фонду «Любіть Україну».

Як взяти участь:
1. Якщо Ви вже зареєстрували свою громаду і команду муніципального розвитку, нічого робити не потрібно – вам надійде лист з інструкціями.
2. Якщо Ви не реєстрували громаду але хочете взяти участь у проекті поза конкурсом або у майбутньому – заповніть форму заявки: https://forms.gle/1hvc1539bcRd4ZLT6

Вебінар проходить “на полях” Економічного Ренесан Форуму InvestForum UA, на який усі учасники також отримають запрошення.