Сучасний інтернет-маркетинг включає в себе безліч ефективних інструментів, які дозволяють розповісти багатомільйонній аудиторії про ваш бізнес, продукт чи послугу. Щоб “підняти” бізнес – мало найняти лише фахівців. Варто самому, як підприємцю і власнику своєї справи, вивчити та практикувати основи інтернет-маркетингу і слідувати за ними.

Pro Business Hub та ARTEFACT.ST організовують практичний семінар “Інтернет-маркетинг для бізнесу“ на якому експерти розкладуть інструменти інтернет-маркетингу на молекули і дадуть цінні знання щодо якісного використання сайту, реклами, соціальних мереж, контекстної реклами, crm- систем та інше.

Спікери-експерти:

✔️ Спартак Поліщук – власник компанії RUBICON, розповідатиме, як не втрачати жодної заявки та продавати більше. Також поділиться фішками CRM.
Спартак має 3 роки досвіду впровадження CRM-систем. Під його керівництвом було реалізовано більше 50 проектів. Компанія RUBICON допомагає бізнесам вирішити їх потреби з автоматизації та підвищення продажів впроваджуючи CRM-системи.

✔️ Андрій Сірук, CEO ARTEFACT.ST
Досвід у маркетингу 13 років, допоміг більше 450 клієнтам. Точно розуміє яким має бути якісний інтернет-маркетинг та як забезпечити максимальний результат.

⏳Тривалість семінару: 3 години

◾️ Зареєструватися: https://cutt.ly/mf4ybwv

◾️Вартість: 200 грн, в день події – 300 грн.
Монобанк: 4441114423026796
(отримувач — Оксана Цимбалюк)

Після оплати надішліть, будь ласка, скрін підтвердження/фото чеку у Viber/Telegram (0956106005).

🔸Коли: 8 жовтня, 18:00
🔸Де: Passage Interdit (вул. Набережна, 42, Луцьк)

До зустрічі!