XIX міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ WITH MAREK

15 міст України та Польщі зберуть разом найвідоміших місцевих джазменів, а також музикантів із США, Німеччини, Австралії, Швейцарії, Кот-д`Івуару і не тільки. Jazz Bez вперше відбувся в 2001 році силами львівського мистецького об`єднання «Дзиґа» та її співзасновника Маркіяна Іващишина. У травні Маркіян Іващишин відійшов у вічність, але його справа продовжує жити…

Луцьк традиційно стане майданчиком для кращих джазових виконавців світу, цьогоріч на прихильників Jazz Bez чекає багато музичних сюрпризів, насолодитися чудовою музикою містяни та гості міста зможуть 14-15 грудня з 18:00 у стінах Палацу культури міста Луцька.

Програма фестивалю:
14 грудня, 18:00:

Forest Song/Лісова Пісня (Україна)
Human Things Quartet (США/Польща)
Yes! Trio (США)

15 грудня, 18:00:

Safety trio (Україна)
Organic Noises (Польща)
Greg Osby & Tal Cohen Duo (США/Австралія)

Ведуча- Наталка Войтович.

Організатори фестивалю у Луцьку:
ГО «Принцип» та Луцький джаз-клуб.
Фестиваль відбудеться за підтримки Луцької міської ради, Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Посольства США в Україні, Посольства Австралії в Україні.
Партнер фестивалю: джаз клуб «Цитра».
За сприяння: компанії «Kromberg & Schubert» та РА «PrintingLutsk».

Квитки від 150 до 350 грн. на Jazz Bez у Луцьку можна придбати на сайті kasa.in.ua або за телефонами: 066 0000 754, 097 0000 754, 093 0000 754. Також в місцях продажу: в клубі «Цитра», вул. Б. Хмельницького 1б та в музичних магазинах – «Кобза» вул. Стрілецька, 31, і «Медісон», вул. Лесі Українки 17.

Джемсейшн буде відбуватись відразу після виступів в Палаці культури у джаз клубі “Цитра”, кількість місць обмежена і лише після реєстрації!