Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” запрошує усіх бажаючих на міжгалузеву регіональну онлайн конференцію “Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю: модель мережевого партнерства у втіленні сучасних міжнародних стандартів допомоги“.

Майже всі діти є жваві, непосидючі, нетерплячі та часто неуважні. Втім щонайменше у 3% дітей шкільного віку ці ознаки виражені надмірно і невідповідно до віку, і можуть призводити до поведінкових, академічних та соціальних проблем. Втім існують ефективні стратегії допомоги!

Вчасне виявлення, застосування доказових методів допомоги та розвиток мережевої співпраці стають тими важелями, які можуть кардинально змінити майбутнє дітей з РДУГ.

Саме тому важливо об’єднати зусилля батьків і фахівців – дитячих психіатрів і психологів, лікарів і педагогів, громадських діячів – задля того, аби змінювати ставлення до проблеми РДУГ і сприяти впровадженню необхідних змін в різні сфери життя суспільства.

Конференція ставить собі ціль розширити мережу співпрацю між різними інституціями і стати простором, де поєднується досвід і наука щодо питань РДУГ, втілюються сучасні міжнародні стандарти допомоги. Досвідчені доповідачі розкажуть про нове розуміння природи РДУГ, роль лікаря в процесі виявлення РДУГ, важливість педагогічного супроводу дитини з РДУГ, особливе батьківство з дітьми, в яких є РДУГ.

Велику увагу буде приділено розвитку нового бачення сімей, де є діти з РДУГ, і самої дитини: як плекати ресурси і стосунки, дбати про психологічний стан кожного члена сім’ї, як сприяти їхньому особистісному та соціальному розвитку. Ця конференція, безсумнівно, покликана стати простором для спілкування батьків і спеціалістів між собою, взаємопідтримки, обміну досвідом.

Участь у конференції є безкоштовною (за рахунок підтримки благодійного фонду «Коло сім’ї» та Швейцарської конфедерації в Україні).

Для подання заявки на участь у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму.
Попередня реєстрація обов’язкова!

Формат проведення: он-лайн конференція.
Конференція відбудеться з використанням програми Zoom.
Паралельно буде відбуватися трансляція вебінару на живо на нашому каналі Youtube.

Конференція відбувається 10 червня з 10.00 по 14.00.