Останній набір в цьому році!
Курс “10 лекцій про фотографію” – це можливість для фотографів отримати фундаментальні знання з історії фотографії та її основних принципів. Курс базується на 10 порогових концепціях, які лежать в основі усієї фотографії. Попередні знання у фотографії не обов’язкові.

Реєстрація за посиланням – http://bit.ly/10lections

Курс націлений на людей від 13 до 50+ років, які займаються фотографією професійно або ж для дозвілля, цікавляться мистецтвом або планують вступати до мистецьких вузів.

28.09.2020 – 23.11.2020

Зміст лекцій:

1) – Жанри та наші очікування від них
2) – Світло як початок усього
3) – Гібрид мистецтва і науки
4) – Мистецтво відбору, а не винаходу
5) – Абстракції, сформовані технологіями
6) – Роль вдачі та випадку
7) – Роль контексту
8) – Візуальна мова і граматика
9) – Зловживання владою
10) – Викривлене почуття часу

Розклад лекцій можна переглянути за посиланням

Адреса:
Луцьк, Градний узвіз 5, Молодіжний центр Волині.
Час: 18:30 – 20:30

Сума внеску за курс:
1990 грн

Програма складена відповідно до британської системи фото освіти, яка викладається у школах з 12 років, а також з урахуванням знань та завдань, які отримувала протягом навчання за кордоном лектор курсу Ірина Єрошко (Die Graphische та Hannover Hochschule).

Ірина Єрошко: засновник та керівник ГО “Центр Візуальної Освіти”. Навчалась у Вищому графічному федеральному дослідницькому інституті у Відні на факультеті “Фотографія та Аудіовізуальні Медіа”; стипендіат програми International Class з фотожурналістики та документалістики Ганноверського університету прикладних наук і мистецтв у Німеччині. У 2018 році заснувала ГО “Центр Візуальної Освіти”, де викладає курс “10 лекцій про фотографію” та “Проєктне мислення”.

Відгуки від учасників попереднього курсу

Контакти:
centervisualedu@gmail.com
https://instagram.com/centervisualedu/
https://facebook.com/centervisualedu/