Глобальний процес виходу бізнесу онлайн запустився стрімко та несподівано. Ця ситуація була не передбаченою, але вкрай дієвою для створення онлайн майданчиків навіть для тих локальних бізнесів, які так і не наважувались це зробити до локдауну.

WOW: Ранок – Лагідна діджиталізація або підводні камені виходу бізнесу онлайн?

І вже зараз, ми спостерігаємо, як втрачені канали комунікації з клієнтом відбудовуються за допомогою соціальних мереж, месенджерів, блогерів, сайтів, ботів, каналів, чатів, марафонів… Як в цьому всьому розібратися та не розпорошувати зусилля?

Про що говоритимемо:
– як оптимізувати перехід бізнесу онлайн?
– які канали комунікації потрібно запустити в першу чергу?
– як вплинули нові реалії на поведінку користувачів?
– чи існують антитренди в соцмережах?
– як продавати свій сервіс та продукт за межами Луцька та Волині?

Спікери:
1) Chrystyna Hubska, інструкторка з йоги, власниця та ідейна натхненниця студії «Територія йоги» (Луцьк). Під час карантину започаткувала онлайн йога-школу, в якій займаються люди по всьому світу.

2) Kateryna Lukianchuk, інтернет-маркетолог з 7-ми річним стажем. Пройшла свій шлях від копірайтера до керівника відділу контекстної реклами, і від керівника до «майже» фрілансера. Спеціалізується на платній онлайн-рекламі в соціальних та пошукових мережах (Facebook, Instagram, Google).

Зараз займається маркетингом мережі закладів Emotion Group та веде рекламу для компаній малого і середнього бізнесу в Україні. На WOW:ранку розповість про те, як вплинули нові реалії на поведінку користувачів, як оптимізувати перехід бізнесу онлайн та як налаштувати або відновити комунікацію з клієнтом за допомогою онлайн-інструментів та реклами.

Захід буде корисний власникам бізнесу, маркетологам, керівникам відділів продажів, підприємцям, тим хто започаткував власну справу і хоче збільшувати свої продажі.

Дата проведення: 11 червня 2020 року.
Місце проведення повідомимо зареєстрованим особам електронним листом.
Реєстрація на захід: https://bit.ly/3gWkzdr

Почнемо о 08.00, сподіваємось, до 10.00 розійдемось по офісах впроваджувати почуті поради чи рефлексувати від отриманої інформації.

Вартість участі у WOW:РАНКУ: 200 грн при попередній реєстрації та 250 грн у день заходу.
Дружня кава включена в рахунок.

Оплата:
ПриватБанк: 5168 7422 0115 4816
Монобанк: 5375411403182988
(отримувач — Анастасія Кривеха).

До зустрічі!
Не забувайте мити руки та нетворкати 😉