Успішні історії починаються з невдалих рішень – це одне із гасел Fuckup Nights Lutsk, заходу про бізнес-невдачі. Про них ми поговорили в червні, тому липень оголошуємо місяцем успіху і запрошуємо тебе прийти на унікальний івент Lutsk Business City Map: невипадкові історії успішного успіху Успіх – це завжди наслідок мотивації, що підкріплена дисципліною.

За кожним вдалим проектом стоять люди, які хотіли вразити, внести новизну або стати набагато кращими, аніж вчора. Можна багато дискутувати про те, що зараз ідея «успішного успіху» занадто ідеалізована і видумана, але погодьтеся, що кожен хоче і мріє відчути позитивну емоцію радості та внутрішньої гордості «я зміг/змогла». Особливо, якщо це відчуття підкріплене реальними результатами та прибутком.

ProBusinessHub є платформою з обміну досвідом та своєрідним піт-стопом для підприємництва , і охоче презентує кілька історій успішних бізнес-кейсів з Луцька, про які не прочитаєш в жодному ЗМІ.

Невипадкові історії успішного успіху – це зустріч в колі тих, хто зміг і хто поділиться інструментами, як змогти тобі.

Список спікерів опублікуємо згодом.

Реєстрація на івент за посиланням: https://bit.ly/3er9U7X

Варість: 300 грн при оплаті до 26 липня, з 26 липня – 350 грн.

Коли: 30 липня, 18:30
Де: PartyzanHub (вул. Лесі Українки, 9)

Партнер Lutsk Business City Map – рекламна агенція PaRtyzan

P.S. Якщо ви знаєте успішні бізнес-кейси, або реалізували власний і хотіли б ним поділитися на події в ролі спікера – напишіть нам!