Людина – істота соціальна, і більшість своїх потреб вона може задовільнити у процесі взаємодії та спілкування. Особливо ☝️ це стосується емоційних потреб:
👉прийняття,
👉підтримки,
👉турботи,
👉уваги,
👉ніжності.
Декларуючи такі свої потреби близькій людині, ми тим самим відкриваємося їй у своїй вразливості. Адже справжня близькість можлива тільки там, де особисті кордони розчиняються, перестають утримуватися. А для цього потрібна колосальна довіра та відчуття безпеки. 💞
🤷🏻‍♀️Що робити, коли ми не довіряємо та не відчуваємо себе захищеними?
Маємо два варіанти:
📌або відмовитися від своїх потреб (а це принципово не можливо),
📌або ж «змушувати» оточуючих їх задовільняти, не просячи про це прямо. Облаштовувати все так, нібито їм це потрібно більше, аніж тобі.
Ось так..
Виходячи з такого контексту 🤦‍♀️, ласкаво просимо вас у світ маніпуляцій та 💪 «силових ігор»!!! Ні, це не про армреслінг чи перетягування канату.
✔️Це про способи та стратегії силою змусити іншого робити проти його волі те, що потрібно тобі. Наприклад, проявляти любов – навіть ціною почуття провини перед тобою.

Тема📜 нашого семінару «Маніпуляція та силові ігри у стосунках».

Спікер тренінгу 📢 психолог, тренер з особистісного росту СЕРГІЙ ТКАЧЕНКО.
Таймінг ⏰ 3 год.
13:30 – 16:30

Вартість 💰 350 грн.

Попередній запис ✍️ та реєстрація на тренінг проводиться у вайбер-групі за посиланням https://invite.viber.com/?g=Wiw0TrDZykjjiwA9FZKUjQyYrqiUSIXF