Бізнес Академія Практичного Менеджменту (РМВА)

– сучасна школа бізнесу, яка допомагає успішно реалізувати підприємницький потенціал та створити власний бізнес.

У створення Бізнес Академії Практичного Менеджменту вкладено наші знання та історію успіху.

Президент та засновник Бізнес-академії РМВА – Корсак Віктор Іванович – Голова Ради директорів VolWest Group.

Віктор Іванович створив компанію «Волвест», яка під його вмілим керівництвом перетворилась у потужну бізнес-групу і на 2015 рік нараховує 18 успішних Інвестиційних Проектів. Бізнесмен з інтелігентським походженням, лікарською освітою і глобальними амбіціями – це приклад для працівників “Волвест Груп”, які прагнуть розвивати себе як особистість, навчатись щодня та рухатись вперед. Тому у 2006 році для навчання та розвитку персоналу “VolWest Group” був створений Корпоративний університет, який згодом перетворився у Бізнес Академію Практичного Менеджменту. У 2009 Бізнес-академія отримала Сертифікат Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

Слухачі РМВА – люди не випадкові. По-перше, вони мають певний комерційний досвід. По-друге, вони вкрай зайняті і прийшли отримати не черговий папірець про освіту, а оволодіти реальними інструментами управління бізнесом. Саме елемент спілкування між такими людьми і обмін особистим досвідом (нетворкінг) – одна з найважливіших складових бізнес-навчання.

У рамках навчання за програмами МВА (Master of Business Administration), шкіл професійного зростання та короткострокових програм були проведені десятки тренінгів, семінарів, презентацій та круглих столів. Більше сотні слухачів, від торгових агентів до керівників та власників бізнесів, пройшло через наші аудиторії.

З 2006 року РМВА реалізовує програми: МВА (Master of Business Administration), професійного розвитку PDP (Professional Development Program) та ініціює проведення практичних тренінгів і семінарів, презентацій, круглих столів. Крім удосконалення існуючих програм, РМВА створює нові проекти: StartUP School, Школу особистісного розвитку (Development of Personaliti) та Школу Лідерства для молоді (Junior Lider School).

Близько 5000 слухачів, серед яких керівники та власники бізнесів, топ-менеджери, набули реального досвіду ведення бізнесу.

Інтерактивна методика викладання, розгляд практичних ситуацій, дискусії та зустрічі з цікавими особистостями дозволяють слухачам програм застосовувати та впроваджувати у діяльність власних компаній ефективні інструменти ведення бізнесу, уникати класичних управлінських помилок, отримувати корисну інформацію та об’єднувати зусилля для створення нових цікавих проектів.

Бізнес-академія відповідає вимогам бізнес-освіти, спрямованим на потреби сучасного бізнесу, впроваджує у своїй діяльності сучасні ефективні навчальні технології і здатна здійснювати додаткову професійну підготовку фахівців для бізнесу.

Наші викладачі – топ-менеджери компанії «Volwest Group», доктори та кандидати наук, магістри бізнес-адміністрування з чималим досвідом викладання, а також запрошені викладачі – кращі і авторитетні бізнес-тренери та бізнес-консультанти країни. Перед викладачами Бізнес-академії РМВА стоїть задача навчити слухачів не стільки знати, скільки вміти. Тому одним з головних інструментів навчання є тренінги, які націлені за допомогою практичних кейсів дати можливість зануритись в бізнес та отримати практичні навички та інструменти.

Ми надаємо послуги як індивідуального, так і корпоративного навчання.

У нас є що Вам розповісти, і є ті, хто вміє це робити професійно!

Наша відмінність у тому, що ми не розповідаємо про успішний бізнес, а вчимо його власноруч створювати!
Ми робимо Ваш бізнес результативнішим!