В мальовничому куточку старого міста розмістився центр раннього естетично-інтелектуального розвитку “Світлинка”

Свою роботу він розпочав в 2000 році, а уже в 2004 отримав відзнаку “Центр року”. “Світлинка” став першим спеціалізованим дитячим центром Волинської області, що зоорієнтований на різнобічний розвиток малюків.

З 2008 року “Світлинка” представляє своїх вихованців на міжнародних фестивалях та конкурсах. Найвищі нагороди за блискавичну постановку мюзиклів “Бременські музиканти” та “Дюймовочка”. Центр розвитку “Світлинка” завжди відвідували обдаровані дітки, а завданням викладачів було відкривати та розвивати маленькі таланти. У 2010 році народилась вокальна студія “Світлинка” та при ній сучасний продюсерський центр. Вихованці студії є призерами найпрестижніших міжнародних конкурсів!

У 2010 році – перший набір учнів в ART-студію “Світлинка”. Наші художники навчають вихованців образотворчому мистецтву з використанням pet-терапії та із застосуванням новітніх графічних та живописних технік. Додатково учні вивчають флористику та скульптуру.

У 2012 році під бурхливі оплески глядачів вперше відкрились куліси грандіозного шоу “Принц та Принцеса Волині”, де кваліфіковане журі обирає кращих з кращих.

2011 рік відзначився утворенням “Школи юних Леді та Джентельменів” . Основне завдання школи – це виховання гарних манер, вивчення правил етикету та духовне збагачення дітей.

В 2015 році зародився ексклюзивний гурток під назвою “Театр мод”. Його учасники навчаються не лише азам акторського мистецтва, дефіле та дизайну, а ще й готуються до участі в різноманітних фестивалях. Так, уже влітку 2015 театр мод здобув 1ше місце нс міжнародному фестивалі “Лісова пісня”, що проходив на озері Світязь.

Щороку вихованці центру ” Світлинка” підтримують міжнародні та обласні творчі події “Волинська княжна” м. Луцьк, “Парад зірок” м. Львів та багато ін. Творче кредо директора школи Т.А. Кривицької, доцента мистецтва, – інноваційність програм, індивідуальний підхід до кожної дитини та розвиток її творчих здібностей. Вона ж опікується і різнобічним розвитком колективу. Щороку центр випускає навчально-освітні програми, а його педагогічний склад переймає найкращий досвід колег за кордоном.