Волинська організація національної спілки художників України.

Галерея мистецтв знайомить краян та всіх поціновувачів мистецтва з творчими доробками художників Великої Волині, їх біографіями та відображає активну виставкову діяльність мистців. Галерея мистецтв позиціонує себе не лише як місце для представлення персональних та групових виставок знаних майстрів сьогодення, а і як мистецький простір у нашому рідному місті для спілкування професіоналів пензля з їх шанувальниками та критиками. Зали галереї – чудова можливість для молодих художників репрезентувати твори, свій власний неповторний мистецький стиль і отримати належне визнання публіки та такий необхідний для мистця зворотній зв’язок зі «своїм» глядачем.
Виставкова діяльність галереї – пріоритетний напрям її роботи. Проведення попленерових експозицій професійних іконописців демонструють глядачеві твори сакрального мистецтва у сучасному баченні. У залах галереї реалізуються і інші мистецькі проекти, що відображають українське сучасне мистецтво в контексті давніх звичаїв і традицій та пошук нових неповторних форм самовираження творчих особистостей у багатогранному світі у відповідь на виклики сьогодення. Це Всеукраїнські, регіональні і тематичні обмінні виставки, виставки з Польщі та персональні. Галерея живе насиченим творчим життям.
Інтернет-ресурс має дуже багату підбірку архівних матеріалів з історії Волині та Луцька, унікальних відео та хронікальних фільмів. Ви маєте можливість віртуально помандрувати залами галереї, ознайомитися з каталогами робіт волинських мистців, зануритись в історичну минувшину нашого краю, переглянути відеоматеріали про сучасне мистецтво та унікальні хроніки про наше місто. Наш сайт живе та постійно оновлюється цікавими матеріалами. Можливо, переглянувши його сторінки, Ви відчуєте бажання відвідати і галерею… І навпаки, після реального перегляду експозиції, – поглибити свої враження і продовжити знайомство з мистцями, залишити свої коментарі, розширити свої знання з історії Волині.
Ми відкриті до спілкування з Вами!
Сподіваюсь, вам у нас сподобається і Ви станете частим гостем “ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ”.