Комп’ютерна Академія ШАГ – найбільший в Україні навчальний центр (з філіями в США, Мексиці, Бразилії, Камбоджі, Білорусі, Росії, Естонії, Казахстані, Чехії), що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті.На сьогоднішній день працює 72 філії в двадцяти країнах світу. В академії навчається близько 100 тисяч студентів.

Волинська філія Комп’ютерної Академії ШАГ прагне максимально повно задовольнити потребу в отриманні затребуваних спеціальностей та комп’ютерної освіти жителів Волиинського регіону.

Саме для цього у нас існує ряд освітніх програм та окремих комп’ютерних курсів, а також ряд додаткових проектів:

Професійна Комп’ютерна Освіта – найбільш фундаментальний освітній проект, що дозволяє практично з нуля всього за 2,5 роки отримати одну з найбільш затребуваних професій – програміста, дизайнера або системного адміністратора.
Малая Компьютерная Академия працює для школярів 4-9 класів. Комп’ютер — не іграшка для дітей, а інструмент, за допомогою якого дитина може і повинна розвиватись, рости, свідомо вибираючи собі дорогу в житті.
Професійні Комп’ютерні Курси проходять по різноманітним комп’ютерним програмам. У випадку, якщо вам потрібні конкретні знання по окремому програмному продукту, у вас є можливість пройти короткострокове навчання (2-3 місяця) – як в групі, так і індивідуально.