Відкрийте для себе можливості конференц-сервісу готелю «Україна» і забезпечте успіх Вашим заходам або церемоніям у Луцьку. Наш багаторічний досвід допоможе Вам у розробці та організації ідеальних конгресів, форумів, з’їздів, тренінгів, семінарів, нарад, наукових або культурних зустрічей різного формату.

Ми пропонуємо три конференц-зали, місткістю від 15 до 86 посадкових місць. Модульний простір наших приміщень оснащений найсучаснішим конференц-обладнанням: звуковою системою, фліпчартом, слайд-проектором і мультимедійним проектором.

Конференц-зали готелю «Україна» адаптуються практично до будь-якої події, трансформуються, при необхідності, як у виставковий зал, так і в клас. Вони здатні створити не тільки професійну та престижну, але й гостинну атмосферу, що неодмінно в позитивному ключі відобразиться на вирішенні поставлених Вами бізнес- завдань.

Інноваційні технології дозволяють оптимально використовувати можливості мультимедіа для проведення унікальних заходів. Аудіо- та відеосистеми мають кілька точок підключення, як до кабельної, так і до бездротової мережі.

Плазмові панелі, розміщення у стратегічно важливих місцях, та макси-екран для високопродуктивних проекцій поширюють відеоінформацію будь-якого типу, одночасно відкалібровану для отримання бажаних сценарних вражень. А потужні акустичні системи гарантують рівномірне поширення звуку з великим сценічним ефектом.

Також сучасні системи кондиціонування і зручні меблі забезпечують максимально комфортні умови. Додатковою перевагою використання конференц-залів готелю «Україна» є можливість організації групового трансферу та гідного харчування для учасників заходу.

Для перерв, які Ви будете робити під час заходу, наш ресторан запропонує різні типи апетитних кава-брейків, які можуть включати безалкогольні напої, випічку та свіжі фрукти. Виберіть той, який найкращим чином відповідає Вашим потребам.