Паб Лучеськ — найкращий паб у м. Луцьк. Ідеальний варіант для голосного вечора п’ятниці або зустрічі у колі друзів у будні!

Наш паб є частиною нової хвилі, де пиво грає головну роль, а страви ми рекомендуємо під кожен сорт та тип. Паб Лучеськ відвідує величезна кількість знаменитостей в якості гостей і в якості виконавців: співаки, гумористи і т.д. Ми влаштовуємо свята, вечірки, концерти, караоке-сесії і багато іншого.

Будь-яке сучасне місто намагається змінити формат пабу на паб-ресторани, або щось на кшталт цього. Одним з таких є і наш Паб ЛучеSк, ми позиціонуємо себе в якості пабу з живою музикою! У нас виступає багато відомих і кавер артистів, є можливість поспівати у караоке. Ми дозволяємо нашим гостям розслабитися у колі друзів за переглядом футбольного матчу, а також можна і провести корпоративні зустрічі і банкети. Інтер’єр дозволяє відвідувачам швидко змінити атмосферу свята під свій настрій, завдяки розділеним секціям ресторану. Наше меню включає найкращі страви класичної європейської кухні.