Мовний центр ОКЛЕНД – це сучасний центр вивчення іноземних мов та перекладів в місті Луцьк. Ми проводимо курси англійської, німецької та польської мови за сучасними методиками, які спрямовані на швидке вивчення грамотної розмовної мови. Наші курси англійської мови спрямовані в першу чергу на результат – вільне володіння мовою. Для зняття бар’єрів у спілкуванні з жителями одної з найближчих сусідніх країн, з якою в нас тісні економічні та соціальні зв’язки, ми пропонуємо курси вивчення польської мови. Курси німецької мови, яка є державною у Німеччині, Австрії та Ліхтейштені, а також одною з офіційних у Швейцарії, Бельгії, Люксембурзі та навіть деяких регіонах Італії, допоможуть вам відкрити двері у вільне спілкування з багатьма жителями Європи. Курс з іноземної мови в центрі Окленд проводяться для різних початкових рівнів знать та вікових груп: від дітей до пенсіонерів, оскільки вивчати іноземну мову ніколи не пізно. Курс англійська для дітей допоможе школярам легко і невимушено з гарантованим успіхом засвоювати шкільну програму, а також підготуватись до ЗНО з англійської.

Як пройти наші курси?

  • Зробити заявку по телефону або через сайт;
  • Пройти тест для визначення стартового рівня володіння мовою;
  • Познайомитись з викладачем та почати навчання;

Пройти тест на рівень володіння мовою та замовити безкоштовний пробний урок можна просто у нас на сайті. Важливою перевагою центру Окленд в Луцьку є його зручне розташування та комфортні умови навчання. Окрім курсів англійської, німецької та польської мови, ми пропонуємо професійні переклади текстів будь-якої тематики та складності.

ЗНАЙДЕМО СПІЛЬНУ МОВУ З КОЖНИМ

Перша і основна задача, яку ми ставимо перед собою – це навчити наших студентів вільно спілкуватися іноземною мовою.
Ми хочемо, щоб знання іноземних мов було Вашою перевагою, Вашим інструментом для досягнення поставлених цілей, будь це кар’єрний ріст, успішне навчання, подорожі, вступ до ВНЗ Вашої мрії, або просто спілкування.
Так як найактуальнішими і затребуваними в нашій країні на сьогоднішній день є англійська, німецька, та польська мови, ми зібрали кращих викладачів для того, щоб Ви мали можливість якісно і в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ вивчити іноземну мову.

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

Перед початком навчання проводиться тестування і за результатами визначається група, в якій Вам будемо найбільш комфортно отримувати знання. В OKLAND все націлене на те, щоб людина з будь-яким рівнем володіння мовою отримала максимальне задоволення від навчання і при цьому була по-справжньому зацікавлена в процесі, адже, щоб успішно освоїти іноземну мову, її потрібно, перш за все, полюбити. З цим у наших учнів повний порядок.

ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

Наш основний принцип – результативність. Тому ми розробили систему мовних курсів та спецкурсів, спрямовану на досягнення Вашої кінцевої мети, а саме на вільному володіні іноземною мови. В процесі навчання Ви самі відчуєте наскільки дієвим є наші методи і наскільки прогресивні Ваші знання.

СУЧАСНА МЕТОДИКА

У мовному центрі OKLAND є своя методика навчання, спрямована на те, щоб студенти максимально ШВИДКО і граматично правильно почали говорити іноземною мовою. За допомогою різноманітних видів діяльності, логічно поєднаних між собою, а також постійного діалогу викладачів зі студентами і студентів між собою ми добиваємося того, що студенти з легкістю долають мовний бар’єр. Багато студентів, які пройшли курси в «OKLAND» переконалися в тому, що ТІЛЬКИ викладачі нашого центру допомогли їм ЗАГОВОРИТИ.

КОМФОРТ

Комфорт в нашому розумінні – це вміння зробити так, щоб Ви відчували себе в стінах мовного центру OKLAND як вдома, але в той же час залишалися в робочому настрої. Тому, ми постаралися оснастити наш офіс всім необхідним для зручної роботи. Крім цього, ми підібрали таке розташування нашого центру, щоб Вам було максимально легко дістатися на заняття.