Наш театр з’явився в 2003 році.
Визначаючись із власними формою та змістом, принципами та сенсом існування у 2004 ми нарекли своє утворення «ГаРмИдЕром»… ВІДКРИТІ для Усіх та Усього в повному гармидері з року в рік ми викристалізовуємо свої вистави. Не володіючи палітрою знань та вмінь, спершу робимо усе навпоМАЦки. Так і вироСТАЄМО — з власної волі та власного щодення.

ТВОРИМО, лаМАЄМо і лі-пи-мо заново. Хоч що далі, то все впевненіше та профФесійніше. Щораз радіємо, розкриваючи свої нові можливості; внутрішні суперечності своїх героїв та душі своїх глядачів. РАЗОМ переживаємо потрясіння, невдачі та втрати. Дивним чином самоВІДНОВЛЮЄМОСЯ і йдемо далі з попутним вітром герметичного «гармидерівського» гумору — геть різні, розхристані й не зовсім свідомі кінцевої мети.

Намагаємося творити те, що здатне посягнутися на статус МУЗИки в людській душі — бентежної, прекрасної, сумної, чарівної, надривної, веселої, зворушливої, жахливої…

І нам уже вдається. Нами рухає «ГаРмИдЕр»!

КРІМ ТОГО. Безповоротно зрощені з аматорським театром всіляко ладні популяризувати його найкращі прояви. Чого й усім бажаємо!