Чому варто піти?

1. Почути наживо один з найкращих нових гуртів України.
2. Послухати акустичну версію дебютного альбому гурту, що вийшов на Napalm Records та нові пісні, які є лише в акустичному варіанті.
3. Побачити та почути етнічні перкусійні та духові інструменти в поєднанні з проникливим вокалом.

Переможці світового метал-батлу WACKEN Open Air 2018, підписанти Napalm Records, переможці BUMA 2019 гурт MOTANKA відіграють акустичний концерт у Луцьку 11 квітня.

Гурт був заснований 2015 року в м.Луцьк та вже за три роки встиг зіграти на відомих європейських фестивалях та привернути увагу топових ЗМІ з усього світу. В 2018 році MOTANKA зайняли друге місце на метал-батлі в рамках найбільшого метал-фестивалю світу WACKEN Open Air! MOTANKA грають в жанрі містичний метал, використовуючи сучасну електроніку та стародавні українські інструменти, такі як окарина, цимбали та горловий спів.

Акустична програма вже встигла підкорити фанатів України, Польщі та Німеччини, в цих країнах гурт продав понад 10000 акустичних дисків. Космічна подорож чекає на кожного, хто відвідає ці концерти, це музика, відмінна від звичного звучання гурту, це легка, гіпнотична та романтична музика.