Фестиваль анімації Linoleum International Contemporary Animation and Media Art Festival за підтримки ІМАГО / Imago Animation везе до Луцька найкращі анімаційні стрічки конкурсної програми 2019.

Якщо ви готові до нестандартних сюжетів, яскравих візуальних рішень, гострих тем та чорного гумору, тоді чекаємо на вас.

⏰ КОЛИ? В суботу, 8 лютого
14:00 – Вступне слово Анастасії
14:15 – Показ міжнародного конкурсу
15:45 – Кава-брейк
16:00 – Показ українського конкурсу

📌 ДЕ? mirrospot за адресою: вул. Рівненська, 15.

📽 ЩО? Ви побачите найяскравіші та найцікавіші анімаційні фільми, проживете найрізноманітніші і глибокі, фантастичні і реальні історії, замислитесь на теми, що раніше ніколи не турбували ваші уми.

Вартість – 50 грн. (оплата при вході)

Реєстрація обов’язкова – http://bit.do/fqiDW

Кількість місць обмежена 🔥

❗❗❗ Тільки для аудиторії 16+

Гарантуємо чудовий настрій та дружню атмосферу! Приходь! =)
P.S. Маєш бажання дивитись анімації зі смаколиками? Тоді захопи з собою те, що тобі до смаку)
Алкоголь розпивати заборонено.

Організаторка фестивалю LINOLEUM в Києві Анастасия Верлинская (Anastasiya Verlinskaya) відвідає Луцьк, щоб особисто представити програму обраних анімацій 2019.

До міжнародної програми показу увійшли 12 фільмів з США, Німеччини, Франції, Китаю, Великобританії, Естонії, Швейцарії, Японії та України на абсолютно різні теми: від відчуття літа у дитинстві до проблем сучасного споживання та імміграції. Призери та номінанти міжнародних фестивалів розкриють справжню магію мистецтва анімації.

В українському конкурсі ви переглянете 8 стрічок. Як лунає Лісова Пісня в діджитальній реальності. Чи може народитись Кохання серед лабіринту міських панельок, поміж рядків наскельного живопису реклами, між потвор, небог та блаженних. Навіщо потрібна Пуповина, у світі, де й так все пов’язано. Якщо майбутнє неможливе, а сьогодення нестерпне, що робитимете, поки не стане чорним все, що досі має значення. Сама собі тут вирішила, зробила, загубилась – а буває інакше? Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами. Коли старі звички заважають дихати, чи допоможе Петрівка-реквієм їх позбавитись. А ще повіримо у Велике Світле Майбутнє.