Унікальна пропозиція! Можливий варіант проведення цієї екскурсії також англійською мовою!

Наш проект екскурсії “Романтика та містика Лучеська” переміг у конкурсі соціальних проектів туристичного спрямування, який провели управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно із Британською Радою в Україні.

На Братському мосту, де і починається екскурсія, Вас зустріне Станіслав Хрустель, привид польського лікаря-балвера, що блукає вулицями Луцька уже понад чотири століття. Він привідкриє завісу історії і містичності Лучеська, старих традицій і порядків, про які Ви навіть не здогадувалися. Окрім того, Станіслав Хрустель поділиться історією свого життя та оповідями про тих, хто ходив вулицями міста триста, чотириста та навіть п’ятсот років тому, декламуватиме поезію, поділиться жартами та подарує милі дрібнички найуважнішим гостям.

Саме на нічній театралізованій екскурсії «Романтика та містика Лучеська» Ви спробуєте справжній напій «Нектар кохання» та залишите згадку про себе, щоб знову і знову повертатися у древній Луцьк. Вся ця містерія пронизана романтикою, оскільки ця екскурсія проводиться із запаленими факелами та старими ліхтарями, що прориватимуть світлом містичну нічну пітьму.


Графік проведення екскурсій: щосуботи, щонеділі (або в будь-який інший день по замовленню, мінімальна кількість – 30 людей).

Також проводимо екскурсію українською чи англійською мовами для індивідуальних груп (від 1 особи) за попереднім замовленням.

Тривалість: 2 години
Початок екскурсії відбудеться о 19.00
Місце зустрічі: Братський міст
(на розі вул. Братковського та вул. Д. Галицького).
Вартість: 60 грн./особи
Телефон для запису: 066 92 04 323, 068 13 44 123 
Квитки можна придбати в туристичному агентстві “Патріот”
за адресою вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а
(з 10 по 19.00 в будні)