Тріо «Мар’яничі» запрошують на концерт-презентацію першого альбому – «Ваніль, кориця і шафран». 29 травня о 20:00 онлайн-трансляція дійства відбудеться одразу на кількох інформплатформах. Сам виступ гурту пройде в студії звукозапису FatSound. Таким чином глядачі віртуально побувають на презентації міні-альбому «Ваніль, кориця і шафран» та, як запевняють музиканти колективу – вокалістка, поетеса Marjana Savka , піаніст Yura Romaniv та гітарист Serhiy Hurin, – зануряться у атмосферу танго-вечірки 💃🕺.

🔸29.05 о 20:00 ПЕРЕГЛЯНУТИ КОНЦЕРТ на сторінках🔸

✅ YouTube тріо “Мар’яничі”: https://bit.ly/3e81Bhz

✅ Facebook медіа-хабу “ТВОЄ МІСТО

✅ YouTube медіа-хабу “ТВОЄ МІСТО

Смачна назва концерту приховує багато підтекстів. Адже як у кулінарії все вирішують спеції, так і в піснях – все залежить від спеціальних інгредієнтів: мелодії, аранжування, змісту слів. Тріо «Мар’яничі» творить музику сенсів і доброго смаку. Це співана поезія в ритмах босанови, танго, ліричної балади. «Ваніль, кориця і шафран» – одна з перших пісень у репертуарі тріо і, власне, вона дала назву міні-альбому «Мар’яничів». Альбом музиканти вирішили викласти у вільний доступ, тож вже зараз усі охочі можуть прослухати його за посиланням.

“Сім пісень – стільки ми встигли записати до карантину на студії FONiЯ RECORDS, – каже лідерка гурту Мар‘яна. – Всі вони звучали у концерті-виставі «Не відпускай!», прем’єра якої відбулася 13 березня на сцені київського Будинку звукозапису. Ми хотіли б, аби вони були доступні слухачам. Зараз, коли суспільство все більше вибирає масову музику, ми не приховуємо, що ми працюємо для тих слухачів, які люблять смакувати і слово, і звучання”.

Окрім пісень з презентованого альбому, в концерті звучатимуть й інші пісні, які вже полюбилися поціновувачам тріо. А ще буде прем’єра пісні, яку Мар‘яна Савка написала під час карантину і яку тріо зіграє вперше в прямому ефірі. Назва нової пісні доволі гостра – «Дай мені спокій! Leave me alone!», – проте сама композиція з гумором, розповідають музиканти, вона про те, що інколи карантин – це спосіб позбутися тих осіб, що добряче набридли нам у реальному житті 😉 .

🎥 Також одна з пісень альбому дала поштовх до зйомок нового відео. На початку квітня “Мар’яничі” випустили кліп «Париж». Відео було відзняте на березі Сени. Кліп, авторкою якого є львівська фільммейкерка Олена Чернінька, занурює глядача у весняну казку, сповнену тонкого аромату магнолій, цвіту мімози та затишку паризьких кав’ярень ☕️ 🎼 Переглянути його можна за посиланням.