Мета
Знайомство з можливостями MikroTik RouterOS, отримання навичок по налаштуванню і пошуку несправностей в мережах

Тривалість: 5 днів

Рівень підготовки: Accociate (базовий тренінг)

Для кого призначений тренінг
Мережеві і системні адміністратори, інженери техпідтримки, менеджери з продажу продукції MikroTik

Навіщо йти на курси по MikroTik (а тим більше платити за них гроші!), якщо в Інтернеті повно прикладів різних конфігурацій? Це правда, прикладів повно. Тільки люди чомусь бездумно ці приклади копіюють (не намагаючись в них розібратися), а потім розчаровано розповідають про те, що MikroTik не справляється зі своїми завданнями. Помилковість такого підходу очевидна.

Чи не краще спочатку розібратися в можливостях операційної системи MikroTik RouterOS, систематизувати знання в області мереж, а потім вже братися за налаштування, тим більше коли це не базове налаштування, а складне й комплексне? Саме цим ми і займаємося на тренінгах: систематизуємо знання щодо мереж і вчимося їх застосовувати на обладнанні MikroTik.

Звісно, тренінги MikroTik коштують грошей, як і будь-яке інше професійне навчання. Однак я неодноразово чув слова подяки від людей, які прийшли на мої курси за свої гроші, а також про те, як багато нового вони дізналися на тренінгах і як ці знання вже застосували на практиці. Був навіть випадок, коли спеціаліст, що приїхав з іншого кінця країни, порахував кількість грошей, які він заощадив на знаннях, отриманих на одному тільки курсі MTCNA, і з’ясувалося, що витрати на тренінг він окупив з надлишком! Тому знання – не тільки сила, але й реально живі гроші.

Вартість курсу – 300$
Реєстрація на курс по телефону +380673234232
Або через емейл – info@iti.md