Перша подія в рамках передфестивальних заходів ІІІ Міжнародного літературного фестивалю Фронтера.
Разом із вами послухаємо поезію від Павла та Петра Коробчуків, бо як же ми всі засумували за живим спілкуванням з авторами!

📅 12 липня
⏰ 16:00
📍Луцький Міський Молодіжний Центр (біля іподрому)

Дату читань ми вибрали не просто так😎
Петрів день, або ж свято Петра і Павла, вважається поворотним днем літа, коли природа і люди починають готуватися до осені і сіножаті. Часи змінилися, традиції лишаються.

Тож на Петра і Павла волинські письменники Петро і Павло Коробчуки читатимуть вірші, розкажуть, як література стала почесним членом їхньої родини і чи можна в сім’ї поета стати кимось іншим. До слова, читання відбудуться в день народження Павла, тож охочі можуть привітати улюбленого поета.

Петро Коробчук – письменник, перекладач, літературний критик і редактор. Протягом життя мав майже два десятки псевдонімів і десяток видань. Веде досить розмірене непублічне життя поета, дослухаючися до ритмів Луцька. У своїх текстах іронічний та лаконічний.

Павло Коробчук на батькових книжках і порадах, у дворах зеленого і забіякуватого району ДПЗ почав формуватися як автор. Живе у Києві, але волиняни завжди у текстах відчувають луцькість і впізнають знайомих. Письменник, журналіст і музикант, слемер і ведучий минулорічної «Фронтери» – вміє дивувати і заряджати аудиторію.🤗

Чекаємо вас 12 липня о 16:00 на поетичних читаннях Павла та Петра Коробчуків!

Захід відбудеться за підтримки Український культурний фонд та Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради

Під час літературних читань закликаємо дотримуватися усіх заходів безпеки та обов’язково бути у масках.