Книга спрямована передусім на мислячу жіночу читацьку аудиторію та рекомендована тим чоловікам, які прагнуть краще зрозуміти істинну сутність жінки», – написала авторка в анотації до книжки.
Презентація відбудеться 17 грудня о 18.00 у приміщення луцької бібліотеки №10 (Київський майдан, 13), вхід вільний.
Модерує Наталія Максимчук, режисер аматорського театру літературних презентацій “Вперше”.
«Це сильна, хороша книжка, з глибоким змістом, глибоким підтекстом. Не віриться, що ця книжка в авторки перша», – так характеризує прозу Людмили Марчук відома рівненська письменниця Анна Лимич, яка її редагувала.
Ілюстрації до книги зробив художник-графік з Радивилова Леонід Воронко. Над версткою та обкладинкою чимало попрацювала дизайнер Ірина Сивук.
Книга видана у рівненському видавництві ПП «Поліграфінтер».
«Та, що виходить на світло» – перший прозовий доробок авторки, в якому оживають автобіографічні та фантастичні історії. Адже, як каже сама авторка, саме журналістика допомогла втілити в життя мрію – стати письменницею.
Крім того, пані Людмила продемонструє й свої акторські здібності, прочитавши присутнім своє есе.
Про автора: Людмила Марчук народилася у селі Тростянець Костопільського району. Навчалась у Дубенському педучилищі, на філологічному факультеті Дніпропетровського та Львівського університетів. Закінчила аспірантуру в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України. Працювала в шкільній та вищій освіті на Рівненщині. Реалізувала себе в журналістиці. Має декілька виданих книг. В царині літературно-художньої творчості книга «Та, що виходить на світло» є письменницьким дебютом.