Запрошуємо на презентація книжки «Капелани. На службі Богу і Україні», яка відбудеться 12 грудня о 17:00 у Волинському краєзнавчому музеї (вул.Шопена, 20).

У презентації візьмуть участь волинські капелани, а також укладачка книжки Kovtunovich Tanya, координаторка усноісторичних проектів Українського інституту національної пам’яті.

У видання увійшли спогади 13 капеланів ПЦУ, трьох військових священиків УГКЦ, трьох капеланів-протестантів, двох представників РКЦ, одного служителя Мусульманської релігійної громади «Милість» і одного – Житомирської єврейської месіанської общини. Серед оповідачів є дві жінки-капелани.
Із волинян героями книжки стали три священики ПЦУ О. Михайло Бучак (с.Княгининок), о.Олександр Вронський (Луцьк) і о.Олег Дядюсь (ігумен Макарій) (с.Жидичин).

Спогади військових капеланів були записані з травня 2018 до червня 2019 року в межах проекту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО». Загалом у проекті взяли участь 35 військових капеланів, кожен з яких розповів власну історію служіння в цій неоголошеній війні. Укладачі книги, співробітниці Українського інституту національної пам’яті Тетяна Ковтунович і Тетяна Привалко.

Довідки за тел. 0504444881 (Леся Бондарук, представник УІНП на Волині)