Увага друзі! Супер новина!

Стартує НАВЧАЛЬНИЙ КУРС
🔢«ШКОЛА НУМЕРОЛОГІВ»🔢
по системі Піфагора з
Вікторією ЛОТИШ!

Запрошуємо вас на
БЕЗКОШТОВНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ курсу

ВІВТОРОК 21 СІЧНЯ
⏰18.30-19.30

Пропонуємо 3 рівні навчання, пройшовши які ви зможете не лише застосовувати нумерологію в своєму житті, а й консультувати людей!

БАЗОВИЙ РІВЕНЬ✔️
БАКАЛАВР✔️
СПЕЦІАЛІСТ✔️

Це докладна навчальна програма, яка підходить навіть новачкам!
Пройшовши три рівні, ви пропрацюєте всі важливі сфери вашого життя: відносини, здоров’я , кар’єру, фінанси, духовний розвиток.

Отримаєте сертифікат нумеролога-консультанта.
Ви навчитеся буквально “читати” себе і близьких, приймати правильні рішення в роботі, відносинах, фінансах, а також консультувати інших людей і допомагати їм знайти свій шлях до щастя.

Ви не залишитеся наодинці зі своїми проблемами! Поруч з вами, крок за кроком, буде йти мудрий наставник і тренер – Вікторія Лотиш, яка відповість на всі ваші запитання і призведе до бажаного результату.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ПІСЛЯ КУРСУ ТРЕНІНГІВ «ШКОЛА НУМЕРОЛОГВ»
і ЯК НА ЦЬОМУ ЗАРОБЛЯТИ?

⁉️Ви навчитеся правильно розраховувати і тлумачити свою психоматрицю,
а значить – зрозумієте, яка робота або своя справу приведе вас до особистого і фінансового зростання, як зберегти здоров’я і налагодити відносини з близькими.

⁉️Ви будете вірно аналізувати отриману інформацію,
а значить – зможете “читати” людей і будувати гармонійні відносини. Наприклад, зможете знайти підхід до суворого начальника або емоційних чоловіка/дружини/свекрухи і тещі.

⁉️Ви навчитеся визначати психотипи людей за спеціальною методикою,
а значить – будете знати, чого очікувати від тієї чи іншої людини, і як на нього вплинути. Наприклад, як переконати дитину займатися музикою, а чоловіка – встати з-за комп’ютера і піти в тренажерний зал.

⁉️Ви будете легко визначати слабкі і сильні сторони будь-якої людини,
а значить – краще зрозумієте партнера, збудуєте правильні відносини з колегами, дасте гармонійне виховання дітям, знайдете підхід до батьків.

⁉️Ви почнете давати рекомендації іншим і консультувати з розрахунку психоматриці, а значить – станете більш поважною і цікавою людиною для близьких, а завдяки сертифікату, отриманому на тренінгу, будете заробляти на консультаціях.

☎Реєстрація за номером: 0506951774/Наталя