Громадська організація “ІМАГО” презентує Проєкт “Чому плачуть діти”, який фінансується за підтримки Українського культурного фонду.
Під час Проєкту були проведені різноманітні майстер-класи, навчання, де кожен учасник почерпнув та дізнався щось нове про анімацію, майстри розповідали про лайфхаки, секрети сторіборду та багато чого іншого. У підсумку цієї роботи буде представлене відео навчання та креативних робіт наших учасників.
Процес виготовлення декорація, підбір та створення персонажів, підготовка сцен – усе це довготривала та клопітка праця! Під час презентації буде проведена виставка, де Ви, на власні очі, зможете побачити усі детальки локацій, декорацій та ближче познайомитися із персонажами!
Результат праці наших аніматорів та оператора буде представлений готовий анімаційний короткометражний фільм “Чому плачуть діти”.
Саундтрек до короткометражки склав та написав відомий український співак Сергей Бабкин, також він озвучив головного персонажа! Окрім цього Юрий Коваленко (Yury Kovalenko), відомий як Доктор Звук, озвучив голос автора!

Щиро запрошуємо Вас долучитися до нашого дійства!
Не пропустіть можливість бути першими глядачами та слухачами анімаційного короткометражного фільму “Чому плачуть діти”!

Вхід – безкоштовний!