Ти — жінка у 21 столітті. Тобі близькі інновації та інтервальне голодування. У тебе є бізнес та мікрозелень на підвіконні. Ти можеш сама відремонтувати ноутбук та розплакатися через нелегку долю серіальної героїні. Ти сьогодні мама і ніжна дружина, а завтра на нараді — неперевершена спеціалістка та femme fatale. Ти унікальна і неповторна. Ти постійно в пошуку ресурсу та балансу для того, аби не зійти з дистанції.

Ми знаємо, як тобі знайомо — переміряти десятки різних ролей за день та бути на висоті. Ми знаємо, що тобі потрібно інсайтнути з цього приводу в колі тих, хто так само біжить марафон “бути жінкою” протягом життя.

Тому ми вирішили, що нам потрібно залишити наших чоловіків та партнерів вдома, а самим зустрітися та вдосталь набутися жінкою. Відчути себе так стане реальним 30 вересня на PRO WOMEN, другій вечірці, яку організовує Pro Business Hub для жінок, про жінок і заради жінок.

PRO WOMEN:
…це нетворкінг-зустріч, на якій жінки говорять та дискутують про власну реалізацію, виклики, бізнес та приховані ресурси;
…це вечірка, де збираються жінки з великим досвідом в управлінні бізнесом, фінансами та власною продуктивністю;
…це три години мотиваційних розмов, виступів крутезних спікерок та спікерів, інсайтів та пошуку нових партнерств й ідей для бізнесу та хобі.

Ми проводимо захід PRO WOMEN раз на два місяці. На цьому івенті кількість місць є обмеженою, тому реєструйся тут https://bit.ly/32DxAn9 і слідкуй за анонсами програми, в якій діалоги з експертами на заборонені теми, що близькі кожній жінці, фотопортрети від найчуттєвішої фотографки Луцька, вино, доміно інсайтів, які рушать стереотипи і відкривають тебе справжню, подарунки від партнерів та атмосфера взаємопідтримки і стану «Бути собою».

Хто вони – учасниці PRO WOMEN?
Вони прагнуть спілкуватися з сучасними, позитивними, енергійними та прогресивними жінками, які займаються бізнесом, (поки) не займаються бізнесом, мріють про власну справу чи навпаки – вдало реалізовані, як наймані спеціалістки, просто хочуть бути класними професіоналками. Це жінки, які поєднують не поєднувальне та намагаються щодня бути кращою версією себе.

Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися та оплатити участь.

До 28 вересня включно вартість участі 500 гривень, за репост події – 400 гривень. З 28 вересня – 600 гривень.

Реєстрація: https://bit.ly/32DxAn9

Реквізитити:
ПриватБанк: 4149499648147583
Монобанк: 4441114423026796
(отримувач — Оксана Цимбалюк)
Після оплати надішліть, будь ласка, скрін підтвердження/фото чеку та репосту події в соцмережі (за наявності) у Viber/Telegram (0956106005).

Подія відбувається згідно з нормами чинного законодавства щодо карантинних обмежень та зі збереженням соціального дистанціювання учасниць.

Хто організовує?
PRO Business HUB, консалтингова компанія, яка організовує заходи для бізнесу у Луцьку. З жовтня 2019 року ми допомагаємо локальним підприємцям знаходити корисні контакти та навчатися у практиків. Наші заходи відвідують жінки та чоловіки, молоді батьки, які поєднують батьківство та власну реалізацію, підприємці та топ-менеджери, дизайнери, копірайтери, маркетологи, тренери, дієтологи, викладачі іноземних мов та багато інших професіоналів своєї справи.