Проєктна менеджерка Гьоте-Інституту в Україні, Вікторія Луночкіна, розкаже про одну з грантових можливостей House of Europe — Програму творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/36
Чекаємо всіх, хто створює мистецькі проєкти разом з молодими людьми віком 16-25 років. Приносьте свої ідеї та технічні питання щодо подачі заявок на конкурс.

Час: 18:00, 23.01
Місце: вул. Градний узвіз, 5, м. Луцьк
Молодіжний центр Волині

Вхід вільний. Будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням http://shorturl.at/lwIOZ

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійних обмінів.

Goethe-Institut Ukraine керує програмою House of Europe. British Council Ukraine, Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine та Чеський центр у Києві є консорціум партнерами проєкту.